Chausson

Chausson – perkamiausi Europoje turistiniai automobiliai jau Lietuvoje! Chausson priklauso didžiausiai Europoje turistinių automobilių ir laisvalaikio prekių gamintojų grupei Trigano. Tai garantuoja ne tik didžiulę patirtį ir itin aukštą kvalifikaciją, tačiau ir išskirtines inovacijas gaminant Chausson turistinius automobilius.

Radote patinkantį Chausson modelį? Paskubėkite užsisakyti – Chausson siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį Europoje, todėl Chausson turistiniai automobiliai išparduodami labai greitai!

11 priežasčių įsigyti Chausson:

 1. Dėl kokybės – labiausiai automatizuota gamykla Europoje.
 2. Dėl ateities – itin mažas nuvertėjimas; ne mažiau nei 7 metų garantija; puikiai išvystytas atstovų tinklas.
 3. Dėl techninių sprendimų – stogo (54,5 mm) ir grindų (63,5 mm) storis gerokai viršija rinkos standartus; GRP stogas, sienos ir dugnas – jokio pasenusio aliuminio ir maksimali konstrukcijos apsauga; tik kokybiški SEITZ langai.
 4. Dėl I.R.P. technologijos – išskirtinė kėbulo izoliacija, atsparumas ir apsauga nuo išorinių veiksnių.
 5. Dėl laisvės rinktis – dauguma Chausson modelių gali būti su Fiat Ducato ar Ford Transit važiuokle –renkatės Jūs!
 6. Dėl bagažo skyriaus – neslidi danga, maksimali talpa, apšvietimas, dvejos ar net trejos (!) durys ir Easy Bed sistema.
 7. Dėl vonios kambario – tik slankiojančios durys duše (jokių pigių užuolaidų), dviguba ventiliacija ir nuleidžiama rankšluosčių kabykla po liuku.
 8. Dėl išankstinio paruošimo – TV laikiklis, 12V/220V/TV/ antenos paruošimas, dviračių laikiklio ir galinio vaizdo kameros paruošimas.
 9. Dėl komforto šaltuoju metų laiku – kiekvienam Chausson modeliui individualiai pritaikyta šildymo sistema, kuri naudoja automobilio kurą ir yra pritaikyta naudoti važiuojant.
 10. Dėl to, kas niekada nėra papildoma įranga – net 140 cm nuleidžiama lova, net 155 cm lova alkovoje, specialiai pritaikyti čiužiniai, T SYSTEM stalas svetainėje, panoraminis stoglangis, maksimalaus dydžio šaldytuvas ir TechniBox.
 11. Ir žinoma, dėl kainos – Chausson yra ilgalaikiam naudojimui sukurti ir geriausią kainos ir kokybės santykį turintys turistiniai automobiliai Europoje.

Exaltis – visiškai integruotas kėbulas, išskirtinė kokybė ir ypatingas dėmesys detalėms – visa tai tam, kad Jūs galėtumėte mėgautis ypatingu komfortu kur tik nukeliautumėte savuoju Chausson. Rinkitės net iš 9 modelių, su standartine arba AL-KO važiuokle bei ALDE šildymo sistema bekompromisiam komfortui visais metų laikais. Mėgaukitės visiška laisve su Chausson!

Welcome – išskirtinė kokybė ir ypatingas dėmesys detalėms – visa tai tam, kad Jūs galėtumėte mėgautis ypatingu komfortu kur tik nukeliautumėte savuoju Chausson. Rinkitės net iš 13 pusiau integruotų modelių. Dar daugiau – pasirinkite Fiat arba Ford važiuoklę! Mėgaukitės visiška laisve su Chausson!

Flash su alkova ir pusiau integruoti – modernūs, puikaus dizaino, nepriekaištingos ergonomikos ir nuosaikiai įkainoti Chausson turistiniai automobiliai. Rinkitės net iš 17 pusiau integruotų ir 4 alkovą turinčių modelių – juose puikiai jausis nuo 3 iki 7 keleivių. Dar daugiau – dauguma pusiau integruotų modelių gali turėti pasirenkamą Fiat arba Ford važiuoklę! Mėgaukitės visiška laisve su Chausson!

Twist – mikroautobuso tipo turistiniai automobiliai, kurie puikiai tiks iki 4 asmenų šeimai ar draugų kompanijai. Twist turistiniai automobiliai pasižymi funkcionaliu išplanavimu, puikia ergonomika, išskirtiniu dizainu bei nepriekaištinga kokybe jau daugiau nei 35 metus. Rinkitės net iš 6 skirtingų modelių!

Video