Paslaugos

„Kemperija“ siūlo platų paslaugų spektrą:

Kemperių, prikabinamų namelių ir mikroautobusų nuoma  – mūsų nuomojamo transporto parkas nuolat atnaujinamas ir pildomas naujais kemperiais, prikabinamais nameliais ir mikroautobusais. Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir visada komfortiškai.

Kemperių ir prikabinamų namelių pardavimas – padėsime Jums išsirinkti Jūsų lūkesčius atitinkantį kemperį ar prikabinamą namelį. Jums visada pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį bei profesionalias konsultacijas. Jei ieškote naudoto kemperio ar prikabinamo namelio, padėsime įsigyti tokį, kuris turi aiškią istoriją, buvo tinkamai aptarnaujamas ir prižiūrimas – viskas dėl to, kad galėtumėte mėgautis kelione, o ne spręsti techninius nesklandumus.

Kemperių ir prikabinamų namelių remontas – kylant klausimams ar nutikus nelaimei, aptarnaujame kemperius ir prikabinamus namelius, operatyviai teikiame kemperių ir prikabinamų namelių remonto paslaugas.

Kemperių dalys, aksesuarai, priedai ir laisvalaikio prekės – prireikus kemperio ar prikabinamo namelio aksesuarų, priedų ar laisvalaikio prekių, pasiūlysime platų pasirinkimą, o įsigytus aksesuarus ar priedus sumontuosime.

Mes rūpinamės, kad kelionės metu visada jaustumėtės saugiai ir mėgautumėtės Jus supančiu komfortu!