Giottiline

GiottiLine yra vienas iš pagrindinių kemperių gamintojų Italijoje. GiottiLine priklauso premium klasės prancūzų kemperių gamintojui Rapido. Pastarajam įsigijus GiottiLine, Rapido kokybė bei patirtis susijungė su italų komandos dizaino pojūčiu bei kūrybiškumu ir GiottiLine kemperiai tapo tiek aukštos kokybės, tiek  patrauklaus kemperių dizaino sinonimu. GiottiLine kemperiais Lietuvoje prekiaujame nuo 2012 metų ir savo akimis matome didžiulį estetinį ir kokybinį šuolį, kurį kasmet daro GiottiLine. GiottiLine – kemperiai Toskanos stiliumi!

GiottiLine gamina trijų linijų kemperius. Techniniai visų linijų kemperių gyvenamosios dalies parametrai panašūs, tačiau didžiausi skirtumai – detalėse. Skiriasi kemperių baldinių plokščių spalva ir dizainas, foninio apšvietimo kiekis ir vaizdas, kėdžių apmušalai, furnitūra ir kiti elementai.

Siena – plačiausia GiottiLine kemperių linija, kurią sudaro kemperiai su alkovomis bei pusiauintegruoti kemperiai. Siena linija – tai puikus kainos ir kokybės santykis, nes čia viskas ne tik apgalvota iki detalių, bet ir pagaminta su itališku stiliaus pojūčiu. Praktiškumas gali būti gražus!

Therry – prabangi GiottiLine kemperių linija, kurioje vyrauja pusiauintegruoti kemperiai. Therry kemperiuose naudojami išraiškingesni vidaus dizaino elementai, įmantresnio dizaino baldinės plokštės, prabangesni audiniai, daugiau akcentinio apšvietimo. Praktiškumas gali būti prabangus!

G-Line – prabangi GiottiLine kemperių linija, kurioje visiškai integruoti kemperio modeliai. Visiškai integruoti kemperiai, kitaip vadinami A klasės kemperiais, ir yra tikroji prabanga, o jei juose įdiegti GiottiLine dizaino sprendimai – kito kemperio tiesiog nenorėsite.

Užsukite ir savo akimis pamatykite skirtumą!

Video