Kemperių remontas

 

Kemperių profesionalai ir aktyvūs naudotojai

Kemperis – tai specifinis automobilis, turintis automobilinę bei gyvenamąją dalis. Pastarosios dalies priežiūra ir remontas reikalauja ne tik specialių erdvių, įrankių ir dalių, bet ir specifinių žinių bei patirties. „Kemperijoje“ kemperius ne tik remontuojame, bet ir juos nuomojame, prekiaujame naujais ir naudotais kemperiais. Be to, kemperiai – ne tik viso „Kemperijos“ kolektyvo kasdieninis darbas, bet ir laisvalaikio pomėgis. Todėl savo klientams visada siūlome sprendimus, kurie aktualūs ir technologiškai pagrįsti bei labiausiai pasiteisina mūsų ir mūsų klientų kemperių naudojimo praktikoje.

Ilgametė kemperių remonto ir įrengimo patirtis

„Kemperijoje“ turime ilgametės patirties su įvairių modelių ir gamintojų kemperiais: nuo naujutėlaičių, vos kelis kilometrus nuvažiavusių, iki vintažinių kemperių, nuvažiavusių ne vieną šimtą tūkstančių kilometrų. Remontuojame ir tobuliname visų tipų kemperius: visiškai integruotus, pusiau integruotus, kemperius su alkova bei mikroautobuso tipo kemperius, gyvenamąsias priekabas (prikabinamus namelius) bei savadarbius kemperius.

Jei kemperis apgadintas po autoįvykio, įtariate gedimą, norite kemperį patobulinti, pritaikyti savo poreikiams arba tiesiog profilaktiškai patikrinti – laukiame Jūsų „Kemperijoje“. Juk techniškai tvarkingas ir savininko poreikius atitinkantis kemperis leidžia gerokai labiau mėgautis atostogomis. Taip pat pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus galime įrengti mikroautobusą ar sunkvežimį.

Reikiamas dalis ir aksesuarus turime vietoje

Populiariausias kemperių dalis ir aksesuarus turime vietoje. Drąsiai skambinkite pasiteirauti. Bendradarbiaujame su dideliais tiekėjais, todėl specifines detales ar aksesuarus draugiškomis kainomis galime pristatyti pagal užsakymą. Taip pat nevengiame pasižvalgyti kokybiškų naudotų dalių. O kartais tiesiog randame kūrybiškus ir praktiškus sprendimus. Siekiame kokybiškai, greitai ir už priimtiną kainą išspręsti Jūsų kemperio bėdas.

Kemperijos atliktų remonto darbų pavyzdžiai: