D.U.K

Visų „Kemperijos“ nuomojamų kemperių bendroji masė yra iki 3500 kg, todėl vairuoti mūsų kemperius gali visi, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Kemperiai yra pakankamai didelių gabaritų automobiliai, todėl rekomenduojame juos vairuoti asmenims, turintiems bent 3 metų vairavimo stažą.

Vidutinė kemperio masė yra apie 2800 – 3000 kg, todėl keleivių ir jų bagažo svoris paprastai gali sudaryti apie 500-700 kg.

Skirtingos kemperių nuomos bendrovės į kemperio nuomos kainą įskaičiuoja skirtingus dalykus. Prieš susitariant dėl kemperio nuomos, rekomenduojame išsiaiškinti, ar žemiau nurodyti daiktai bei paslaugos įtraukti į kemperio nuomos kainą. Į „Kemperijos“ siūlomą nuomos kainą įskaičiuota:

 • kemperio paruošimas kelionei ir instruktažas prieš išvykstant,
 • KASKO ir civilinės atsakomybės draudimas,
 • neribotas nuvažiuotų kilometrų skaičius,
 • GPS navigacija,
 • lauko baldai,
 • dviračių laikikliai,
 • užpildytas dujų balionas ir vandens bakas,
 • Jūsų automobilio stovėjimas mūsų aikštelėje,
 • patarimai, planuojant kelionę, ir dalinimasis neįkainojama kelionių patirtimi.
„Kemperių“ užimtumas visais metų laikais skirtingas. Didžiausias susidomėjimas kemperių nuoma būna vėlyvą pavasarį, vasarą ir ankstyvą rudenį. Jei į kelionę kemperiu planuojate leistis didžiausio kemperių užimtumo metu, kemperį siūlytume rezervuoti 3 – 4 mėnesius prieš kelionės pradžią. Jei išvykti į kelionę populiariuoju sezonu nusprendėte paskutinę minutę, vis tiek siūlome mums paskambinti, nes kartais klientų planai pasikeičia ir kemperio rezervacija panaikinama. Kitais metų laikais kemperių užimtumą prognozuoti gana sudėtinga, todėl kemperio nuoma taip pat rekomenduotume pasirūpinti iš karto, kai tik apsisprendžiate dėl savo kelionės datų.
Visi „Kemperijos“ kemperiai yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu (žalia korta) ir KASKO draudimu, galiojančiais visoje Europoje (išskyrus Airiją, Didžiąją Britaniją ir Kiprą, t.y. valstybes, kuriose eismas vyksta kairiąja kelio puse).
Kemperijos kemperiai turi civilinės atsakomybės draudimą (žalia korta) ir KASKO draudimą, galiojančius visoje Europoje (išskyrus Airiją, Didžiąją Britaniją ir Kiprą, t.y. valstybes, kuriose eismas vyksta kairiąja kelio puse), todėl rekomenduojame savo kelionių maršrutus rinktis Europoje. Už Europos ribų, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Kipre šie draudimai galioja ne visa apimtimi arba visai negalioja, todėl keliautojui reikės apsidrausti savo lėšomis. Atsižvelgiant į kai kurių ne Europos valstybių kelių būklę, į jas kemperiu arba specialiai tokiai kelionei neparuoštu automobiliu važiuoti nerekomenduojame.

Kemperyje yra tokie daiktai:

 • GPS navigacija,
 • pilnas dujų balionas ir vandens bakas,
 • žarna vandeniui užpildyti,
 • elektros laidai prisijungimui prie 220V kempinge ar kitoje vietoje,
 • specialus WC skystis,
 • termo uždangalai priekiniams langams,
 • lauko baldai: kėdės ir stalas,
 • specialios kaladės stovinčio kemperio horizontalumui užtikrinti.

Patalynės (pagalvių, apklotų bei baltos patalynės), indų ir įrankių kemperiuose nėra, tačiau šiuos daiktus siūlome išsinuomoti atskirai.

Kemperyje yra dujų balionas, talpinantis 11 kg dujų. Skirtingais metų laikais pilnas dujų balionas išnaudojamas per skirtingą laiką. Dujų sunaudojimas priklauso nuo to, kiek laiko ketinate važiuoti ir kaip dažnai stoti kempinguose, kuriuose galima prisijungti prie išorinės elektros; kaip intensyviai ruošiamas maistas ir šildomas kemperis. Jei dujos naudojamos vien tik maisto ruošimui, jų paprastai pakanka 3-4 savaitėms, daug gaminantiems – 2 savaitėms. Jei dujos naudojamos maisto gaminimui ir šildymui: I) kai oro temperatūra lauke ne žemesnė nei 5 laipsniai Celsijaus – 1 savaitei, II) kai oro temperatūra lauke žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus – 3-4 dienoms. Tuo metu, kai kemperis nevažiuoja ir jis nėra prijungtas prie išorinės elektros, šaldytuvas šaldymui taip pat naudoja šiek tiek dujų.
Pilnas kemperio vandens bakas sudaro 100 l. Vandens iš kemperio vandens bako gerti nerekomenduojame, todėl siūlome iškeliaujant pasirūpinti geriamuoju vandeniu.
Taip, su tam tikrais apribojimais. Elektros įtampa kemperyje yra 12 V. Kiekviename kemperyje yra įtampos keitiklis iš 12 V į 220 V, kad kelionės metu galėtumėte kemperyje naudotis kompiuteriu, įkrauti telefono ar fotoaparato bateriją. Kempinge prijungus kemperį prie išorinės elektros, galėsite naudotis bent viena kemperyje esančia rozete, kurioje yra 220 V.

Kemperyje yra du akumuliatoriai. Vienas – automobiliui, kitas – gyvenamajai daliai. Gyvenamosios dalies akumuliatorius naudojamas vidaus apšvietimui, vandens slėgiui palaikyti ir kitai įrangai. Jei kasdien nuvažiuosite bent 200 km, to pakaks pakrauti gyvenamosios dalies akumuliatorių, priešingu atveju kemperį vertėtų prijungti prie išorinės elektros. Jei planuosite apsistoti ne kempinge, dėl riboto kemperio vandens bako (100 l vandens) rekomenduojame tai daryti kas antrą vakarą arba prie vandens telkinio. Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriose vietose kemperio stovėjimas naktį gali būti draudžiamas ar ribojamas, todėl būtina stebėti kelio ženklus.

Patalynė ir indai bei įrankiai

Patalynės (pagalvių, apklotų bei baltos patalynės) ir indų bei įrankių kemperiuose nėra, tačiau siūlome šiuos daiktus išsinuomoti atskirai. Rezervuodami kemperį,  perspėkite apie tai „Kemperijos“ atstovą ir mes pasirūpinsime, kad kemperis nuomai būtų perduotas kartu su patalyne ir indais bei įrankiais.

Paprastai keltų bilietai kemperiams yra brangesni nei lengviesiems automobiliams, nes keltų bendrovės atsižvelgia į automobilio aukštį ir/ar ilgį. Tačiau neretai keltų bilietai kemperiams nežymiai brangesni už keltų bilietus lengviesiems automobiliams.
Vakarų Europoje kempingų tinklas yra labai plačiai išplėtotas, todėl kelionės metu neturėtų kilti problemų rasti vieną jų. Jei pageidaujate, galime padėti surasti kempingus vietovėse, kuriose norite apsistoti, arba paskolinti mūsų turimus tam tikrų regionų kempingų katalogus.