Gyvūnų laikymas kempinguose

Gyvūnų laikymas kempinguose turi savo taisykles. Kempingai skirtingai priima ir apmokestina nakvynę su gyvūnais. Apie tai kokios gyvūnų apgyvendinimo taisyklės galima rasti viešoje erdvėje, kempingų internetinėse svetainėse.
Kempingai skelbia specialius punktus apie naminių gyvūnų viešnagę. Paprastai kiekvienas kempingas prašo užtikrinti šeimininkų, kad jų augintinis nekels grėsmės kitiems gyventojams, netrikdys ramybės. Kai kurie kempingai reikalauja, kad šunims būtų uždėtas antsnukis ir pavadėlis. Taip pat turi būti užtikrinta, kad pavadėlis yra pakankamai tvirtas, kad išlaikytų keturkojį draugą, jeigu jis susierzintų. Šeimininkai turi būti atidūs ir pastebėti, kas gali išprovokuoti šuns piktas reakcijas ir sugebėti efektyviai susidoroti su iškilusia situacija. Gyvūnas negali būti paliktas kempinguose be priežiūros.
Taip pat po viešnagės su augintiniu, būtina susitvarkyti teritoriją, surinkti ekskrementus ir ją palikti švarią. Dažniausiai specialius maišelius galima įsigyti kempingų administracijoje.
Prieš keliaudami su gyvūnais, visuomet pasitarkite su veterinarijos gydytoju, kad išvengtumėte kiek įmanoma daugiau nesklandumų, kadangi keliaujant kemperiais nėra kelionių agentų, nes tai savarankiškai planuojama kelionė.