Kemperių tipai

Kokių tipų būna kemperiai?

Kemperis yra turistinis automobilis arba kitaip daugelių vadinimas –„namas ant ratų“. Su kemperiu galite keliauti kur norite ir kartu turėsite Jums kelionės metu reikalingus daiktus. Kemperyje visada rasite autonominį šildymą, boilerį karštam vandeniui, viryklę, šaldytuvą, tualetą, dušą, galybę spintelių ir miegamas vietas – automobilis be šių atributų tiesiog nebūtų kemperis.

Kemperių būna skirtingų tipų. Pristatome Jums pagrindinius kemperių tipus:

  • Mikroautobuso tipo kemperis. Šis turistinis automobilis savo išvaizda mažai kuo skiriasi nuo paprasto mikroautobuso. Priklausomai nuo modelio, jį geriausiai rinktis 2-4 asmenims. Šio tipo kemperis yra itin tinkamas greitoms ir ilgoms kelionėms. Šio tipo kemperis taip pat bus patogiausias pasirinkimas, jei planuojate keliauti po didžiuosius miestus.
  • Pusiau integruotas kemperis. Tai didesnių gabaritų turistinis automobilis, kuris leidžia patogiai keliauti 2-5 asmenims. Tokio kemperio pagrindinis privalumas – jis yra ekonomiškesnis ir mažiau sunaudoja kuro nei kemperis su alkova. Taip pat šio tipo kemperio valdymas gali būti (pvz., esant stipriam priešpriešiniam vėjui žiemą) paprastesnis dėl geresnių aerodinaminių savybių ir paprastai daugeliui jų dizainas yra patrauklesnis.
  • Pusiau integruotas kemperis.Tai turistinis automobilis, turintis miegama dvigule lova virš kabinos. Tai didžiausių gabaritų kemperis, kurio aukštis siekia iki 3,15 m. Šio tipo kemperiu gali keliauti ir jame patogiai gyventi 6 ar net 7 asmenys. Tai puikus pasirinkimas norint keliauti šeimai su vaikais.
  • Integruotas kemperis – tai aukščiausia klasė ir prabanga turistinių automobilių pasaulyje. Šio tipo kemperyje naudojamos geriausios medžiagos ir įranga, naujausi dizaino sprendimai. Intregruoto kemperio kėbulas yra vientisas, todėl jų šilumos ir garso izoliacija yra pati aukščiausia, tai taip pat leidžia geriausiai išnaudoti ir viso turistinio automobilio vidaus erdvę.

UAB Kemperija Jums gali pasiūlyti įsigyti bet kurio tipo kemperį – turistinį automobilį, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius arba bet kurio tipo kemperį išsinuomoti. Sekite naujienas!