P.L.A.

P.L.A. turistiniai automobiliai pasižymi išskirtiniu dizainu, itališka elegancija ir novatoriškais sprendimais. P.L.A. bendrovės įkūrėjo Pier Luigi Alinari patirtis nuo 1970 metų ir puiki komanda leidžia pasiūlyti Jums itin plačią turistinių automobilių gamą.

Ieškote pirmojo turistinio automobilio, kuris atitiktų visus šios dienos standartus, tačiau būtų išties prieinamas? O gal Jūs norite įsigyti analogų neturintį, išskirtinai prabangų ir monokoko (monocoque) kėbulą turintį integruotą turistinį automobilį? P.L.A. Jums turi ką pasiūlyti visais atvejais!

Brunelleschi –  stiklo pluošto monokoko (monocoque) visiškai integruotas kėbulas ir išskirtinė prabanga! Rinkitės vieną iš šių išskirtinių turistinių automobilių ir itališka prabanga bei ypatingu dėmesiu detalėms.

Brunelleschi  live – išskirtinis pasiūlymas rinkoje – stiklo pluošto monokoko (monocoque) visiškai integruotas kėbulas! Rinkitės vieną iš šių išskirtinių turistinių automobilių ir mėgaukitės aukščiausio lygio komfortu, kad ir kur keliautumėte.

Sandy – visiškai integruotas kėbulas, naujausios technologijos ir išskirtinis dizainas. Sandy turistiniai automobiliai – aukščiausio lygio pasiūlymas, garantuojantis puikų kainos ir kokybės santykį.

P.L.A. – išskirtinis pasiūlymas rinkoje – stiklo pluošto monokoko (monocoque) kėbulas aukščiausio lygio komfortui! Rinkitės vieną iš šių išskirtinių turistinių automobilių ir mėgaukitės aukščiausio lygio komfortu, kad ir kur keliautumėte.

Plasy – naujausios technologijos, išskirtinis dizainas ir net 5 populiariausi modeliai nuo 5 iki 6 sėdimų ir miegamų vietų. Plasy turistiniai automobiliai – modernus pasirinkimas, garantuojantis puikų kainos ir kokybės santykį.

Mister Camper – naujausios technologijos, nuosaiki kaina ir net 4 tikrais hitais tapę išplanavimai Jūsų pasirinkimui. Tai erdvūs ir funkcionaliai išplanuoti turistiniai automobiliai Jūsų įsimintinoms kelionėms.

Happy Camper – galimybė įsigyti modernų naują turistinį automobilį už naudoto kainą! Jūsų pasirinkimui net 6 populiariausi modeliai nuo 4 iki 7 sėdimų ir miegamų vietų. Dabar Jūs galite tapti pirmuoju turistinio automobilio savininku už išties prieinamą kainą ir nedaryti kompromisų dėl automobilio konstrukcijos, įrangos bei kokybės

Video